Karolina Hofman - stypendystką Ministra Edukacji i Nauki 


W dniu dzisiejszym w Rybniku odbyła się uroczysta gala, na ktorej uhonorowano okolicznościowymi dyplomami stypendystów MEiN. Wśród uczniów z całego województwa śląskiego, za swoje wybitne osiągnięcia wyróżniona została Karolina Hofman uczennica trzeciej klasy naszego Liceum.
Karolina doskonale łączy naukę i uprawianie szermierki. Zarówno na jednym, jak i na drugim polu osiąga bardzo wysokie wyniki. Na ponad 3 tysiące złożonych wniosków przyznano tylko 31 stypendiów, a jako jedyna uczennica z Dąbrowy Górniczej otrzymała je właśnie Karolina.
Na uroczystości towarzyszyli Karolinie dyrektor Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej pan Andrzej Latosik oraz tata Grzegorz Hofman
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

  

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg