GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
DLA UCZNIÓW, RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH
W ROKU SZKOLNYM 2022/2023
drawing pin 147814 960 720drawing pin 147814 960 720

 



​​​​​​​
 1. Latosik Andrzej poniedziałek 1345-1445

 2. Mackiewicz Anna wtorek 1440-1540

 3. Przewieźlik Dorota poniedziałek 1730-1830

 4. Czerwiec Anna poniedziałek 1440-1540

 5. Banak Izabela wtorek 1800-1900

 6. Podsiadło Jan poniedziałek 1345-1445

 7. Bednarczyk-Kudela Joanna czwartek 1255-1355

 8. Borowiec Iwona poniedziałek 1430-1530

 9. Borzęcki Ireneusz środa 1700-1800

 10. Chęcińska-Borkowska Małgorzata środa 1535-1635

 11. Cieślak Tomasz wtorek 1630-1730

 12. Cioch Barbara środa 1545-1645

 13. Ciosek Radosław czwartek 1400-1500

 14. Czapla Małgorzata czwartek 1535-1635

 15. Czarnik Sylwia poniedziałek 1600-1700

 16. Czuba Ewa wtorek 1500-1600

 17. Cyba Małgorzata środa 1355-1455

 18. Dębska Anna piątek 1340-1440

 19. Drab Agnieszka wtorek 1450-1550

 20. Dukowicz Michał  wtorek 2000-2100 

 21. Dybich Barbara poniedziałek 1440-1540

 22. Dzięga Dorota środa 1440-1540

 23. Giermala Agnieszka wtorek 1345-1445

 24. Glik Maciej piątek 1630-1730

 25. Głąb Magdalena środa 1440-1540

 26. Golara Ewa środa 1440-1540

 27. Gołaś Artur poniedziałek 830-930

 28. Halicz Sebastian czwartek  1630-1730 

 29. Hofman Ewa poniedziałek  1500-1600 

 30. Hofman Grzegorz wtorek  1600-1700 

 31. Hyla Beata  poniedziałek 1440-1540 

 32. Jach Jolanta czwartek 1435-1535 

 33. Jakubowska Aleksandra czwartek  1150-1250 

 34. Jaźwiński Krzysztof wtorek  1630-1730

 35. Jesse-Tomsia Anna środa   1340-1440

 36. Karpiel Monika środa  1535-1635 

 37. Kieljan Agnieszka czwartek  1440-1540 

 38. Kieljan Artur  poniedziałek  1600-1700 

 39.  Kuś Artur wtorek  1600-1700 

 40.  Kopczyńska Anna czwartek  1440-1540 

 41.  Kościelniak Katarzyna środa  1045-1145

 42.  Kot Justyna poniedziałek 1355-1455 

 43.  Kozioł Waldemar  środa  2000-2100 

 44. Kupis-Sokół Agnieszka czwartek 1600-1700

 45.  Latos Roman środa  1355-1455 

 46.  Latos Wioleta poniedziałek  1545-1645

 47.  Lelonek Iwona czwartek  1600-1700 

 48. Maciążek Bartłomiej czwartek  1830-1930 

 49. Margas Anna poniedziałek 1200-1300

 50. Maślona Piotr wtorek  1430-1530

 51. Mencel Dariusz środa 1630-1730

 52. Miglus Marzena poniedziałek 1400-1500

 53. Modlibóg Lucyna czwartek 1355-1455

 54. Mojek Katarzyna środa 1440-1540

 55. Morawska Patrycja czwartek 1600-1700

 56. Nagięć-Dybich Aleksandra środa 1355-1455

 57. Olszowa Elżbieta wtorek 1340-1440

 58.  Piątek Marta wtorek  1440-1540 

 59. Piwowar Anna poniedziałek 1540-1640

 60. Plona Wioletta czwartek 1630-1730

 61. Płoszaj Kamila czwartek  1600-1700 

 62. Pogoda-Mendakiewicz Małgorzata piątek 1700-1800
       
 63. Przewieźlik Grzegorz wtorek 2030-2130

 64. Radzikowska Krystyna wtorek  1355-1455 

 65. Rolak Dorota środa  1600-1700

 66. Rudolf Marzena  wtorek 1630-1730 

 67. Rzewnicki Wiktor poniedziałek  1730-1830 

 68. Sobieraj Dariusz poniedziałek  1700-1800 

 69. Stiebal Mariusz  wtorek 1900-2000 

 70. Syguła Agnieszka  wtorek 1400-1500 

 71. Szrubarczyk Arkadiusz piątek 1400-1500

 72. Tokarz Katarzyna  poniedziałek 1340-1440 

 73. Trzęsiec Daniel piątek 1700-1800

 74. Waliczek Mariusz wtorek  1530-1630 

 75. Wawrzeń Agnieszka wtorek  1355-1455 

 76. Widerska Adrianna  środa 1300-1400 

 77. Wieczorek Wojciech wtorek  1600-1700 

 78. Wielińska Monika czwartek 1235-1335 

 79. Wola Joanna  wtorek 1535-1635 

 80. Woźniak Kamila  poniedziałek 1150-1250 

 81. Wyrozumski Piotr  poniedziałek 1930-2030 

 82. Zajdek Paweł środa  1540-1640 

 83. Zub Joanna środa  1535-1635 

 84. Żemańska Ewa  środa 1535-1635 

 85. Żądło Iwona  środa 1535-1635