W kategorii 15 lat najlepiej zaprezentował się Bartek Goik który zdobył brązowy medal na dystansie 1500 metrów stylem dowolnym. W tej samej kategorii wiekowej rewelacyjnie zaprezentowały się sztafety, zdobywając 4 brązowe medale na dystansach 4 x 50 zmienny mix (Knap Oliwia, Rybska Maja, Sawczuk Adrian, Kajetan Dubas), 4x 200 metrów style dowolnym mężczyzn (Kapitan Kacper, Sawczuk Adrian, Goik Bartek, Dubas Kajetan), 4x50 metrów dowolnym mix( Knap Oliwia, Rybska Maja, Goik Bartek,Dubas Kajetan) oraz na dystansie 4x 100 metrów stylem dowolnym mężczyzn (Goik Bartek, Sawczuk Adrian, Gajek Mateusz, Dubas Kajetan). W najstarszej kategorii 16-18 lat Marcel Sadło zdobył cztery medale, dwa złote na dystansach 100 i 200 metrów stylem motylkowym, srebro na dystansie 200 metrów zmiennym oraz brąz na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym. Dwa brązowe krążki wywalczył Eryk Pawłowski na 50 i 200 metrów stylem grzbietowym. Serdeczne gratulacje