IV edycja Fabryki Kreatywnego Biznesu

logo IV edycja

Zbierz swoją drużynę i zgłoś się do IV edycji Fabryki Kreatywnego Biznesu. Czekamy na błyskotliwe osoby, które nie boją się wyzwań i chcą podbić lokalny rynek!

„Fabryka Kreatywnego Biznesu” ma zachęcić młodzież do rozwijania twórczego potencjału, kreowania postaw przedsiębiorczych, współdziałania w grupie, a także zdobywania nowych doświadczeń. Organizowane w ramach przedsięwzięcia warsztaty, wykłady i konsultacje przygotują uczestników do stworzenia firmy, której działalność zlokalizowana będzie na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.

Przedsięwzięcie realizowane będzie od listopada 2019 r. do kwietnia 2020 r., natomiast jego inaugurację zaplanowano na 19 listopada o godz. 16:30 w sali audiowizualnej Biblioteki Głównej (ul. T. Kościuszki 25).

Projekt skierowany jest do uczniów dąbrowskich szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych (od 16 r.ż.*; klasy I i II) i będzie przebiegał pod merytoryczną opieką Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. W trakcie przedsięwzięcia uczestnicy będą zdobywali punkty, które zostaną przeliczone na nagrody finansowe, a także wskażą najbardziej przedsiębiorczą drużynę. Działania młodych ludzi wspierać będą mentorzy – przedstawiciele lokalnych przedsiębiorstw.

Rekrutacja uczestników odbywa się na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, które należy złożyć w Dziale Marketingu i Organizacji Imprez MBP (ul. Kościuszki 25) lub przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 11 listopada br.