Otwarta Akademia Nauki WSB University klub4h


Uczniowie klas VIIA, VIISK i ILP w środę 15 listopada br. zamienili sale lekcyjne na salę wykładową na WSB University i w ramach współpracy naszej placówki z uczelnią wysłuchali ciekawych, skłaniających do myślenia wykładów: Emocje - czym są i w jaki sposób wpływają na nasze życie oraz Człowiek z natury jest dobry. O dobru i złu w człowieku i o tym, że Homo Sapiens to zwierzę. Podczas wykładu prof. Sławomira Trusza uczniowie dowiedzieli się czym są emocje, skąd się biorą, w jaki sposób je wyrażamy, czy potrafimy je trafnie odczytać oraz jaki mają wpływ na nasze myślnie, motywacje i zachowanie. Mieli również możliwość zastanowienia się, wsłuchując się w wykład prof. Artura Fabisia, ile w człowieku jest dobra, a ile zła i co z tego wynika.

 

  

1.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg8.jpeg9.jpeg10.jpeg