Tydzień Recyklingu z Klubem 4H klub4h

Zapraszamy wszystkich do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który zostanie przekazany firmie zajmującej się recyklingiem.

Uzyskane w ten sposób fundusze możemy przekazać na cele charytatywne.

Co zbieramy???

każde urządzanie, które do działania potrzebuje prądu z gniazdka lub z baterii:

lodówki, pralki, zmywarki, TV/monitory, LCD, odkurzacze, tostery, kuchenki elektryczne, mikrofale, wagi, komputery, laptopy, klawiatury, myszki, słuchawki, drukarki, telefony, kamery, odbiorniki radiowe, wiertaki i inne elektronarzędzia, gry video, drony, suszarki, młynki do kawy, ekspresy do kawy, zabawki elektryczne, sprzęt muzyczny i sportowy.

Przypominamy, że jednocześnie zbieramy cały czas różne typy baterii do zielonych pudełek Reby oraz kartridże z drukarek do białych pudełek Eko-Systemu. Zbiórki te trwają cały rok.

Zapraszamy do wspólnego działania dla dobra naszego środowiska!

Przekazujemy podziękowania od firm prowadzących recykling!

Klub 4H

dyplom_Ekosystem-1.jpgDyplom_Reba-1.jpg