kont. e-mail - wypełnij form. pocztowy | nasz profil facebook

Sukcesy pływaków na arenie międzynarodowej


W dniach 20-21.05.2023 w Gliwicach odbyły się Międzynarodowe Zawody Pływackie Kadry Narodowej Juniorów Młodszych V4 Olympic Hopes Meet. W składzie reprezentacji Polski znaleźli się nasi uczniowie: Lena Dudek, Natalia Jakubczyk oraz Hubert Cisoski i zaprezentowali się rewelacyjnie:

  • Lena Dudek-złoto 100m stylem klasycznym, srebro 50m stylem klasycznym, srebro w sztafecie 4x100m stylem zmiennym.
  • Hubert Cisoski-srebro 50m stylem motylkowym, srebro w sztafecie 4x200m stylem dowolnym.
Ponadto Natalia Jakubczyk ustanowiła rekordy życiowe.
Gratulujemy Zawodnikom i Trenerom Grzegorzowi Hofmanowi i Mariuszowi Waliczkowi

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

AKTUALNOŚCI

STATYSTYKI

Dziś3719
Wczoraj6823
Bież. tydzień30580
Bież. miesiąc129901
Ogółem2019008

KONTAKT

ul. Chopina 34 
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 262 69 68
Sekretariat główny szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat uczniowski:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia publiczne:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuletyn informacji publicznej:
bip 

Copyright © 2012-2024 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.2 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: creatigo.pl | nadzór merytoryczny: Sylwia Czarnik | strona korzysta z cookies

powered by: helix ultimate framework | icons by: flaticon.com | mat. foto: własne, freepik.com pixabay.com