GRONO PEDAGOGICZNEdrawing pin 147814 960 720drawing pin 147814 960 720

 

W Zespole Szkół Sportowych zatrudniona jest wykwalifikowana kadra nauczycieli i trenerów.

 
    Dyrektor      
           
   

mgr Andrzej Latosik

wychowanie fizyczne
edukacja dla bezpieczeństwa

     

 Wicedyrektor d/s sportu

  Wicedyrektor d/s dydaktycznych   Wicedyrektor d/s dydaktycznych  
           

mgr Dorota Przewieźlik

wychowanie fizyczne, trener LA

 

mgr Anna Mackiewicz

historia, wos

 

mgr Aneta Dresner-Chatys

geografia

 

 
Język polski
   Język angielski   Język niemiecki  
           
mgr Lucyna Modlibóg    mgr Agnieszka Kieljan   mgr Agnieszka Syguła  
           
mgr Beata Hyla   mgr Iwona Żądło   mgr Agnieszka Syguła  
           
mgr Marta Piątek   mgr  Joanna Bednarczyk-Kudela   Chemia  
           
mgr Agnieszka Drab   mgr Agnieszka Giermala   mgr Anna Piwowar  
           
mgr Diana Malczyk   mgr Małgorzata Cyba   Biologia  
           
mgr Anna Dębska   Fizyka    mgr Anna Czerwiec  
           
mgr Tomasz Kiernożycki   mgr Wioleta Latos   mgr Małgorzata Czapla  
           
           
Matematyka    Historia   Wiedza o społeczeństwie  
           
mgr Jolanta Jach   mgr Anna Mackiewicz   mgr Anna Mackiewicz  
           
mgr Mariola Pułka   mgr Katarzyna Tokarz    Geografia  
           
mgr Dorota Dzięga   mgr Beata Hyla   mgr Aneta Dresner-Chatys  
           
mgr Anna Kopczyńska   mgr Tomasz Kiernożycki   mgr Jolanta Jach  
           
mgr Barbara Cioch       mgr Ewa Żemańska  
           
mgr Wioleta Latos          
           
Informatyka   Technika   Plastyka  
           
mgr Sylwia Czarnik   mgr Joanna Wola   mgr Małgorzata Chęcińska-Borkowska  
           
mgr Anna Kopczyńska   mgr Sylwia Czarnik   mgr Aleksandra Nagięć-Dybich  
           
Postawy przedsiębiorczości   Edukacja dla bezpieczeństwa   Muzyka  
           
mgr Katarzyna Tokarz   mgr Andrzej Latosik   mgr Małgorzata Chęcińska-Borkowska  
           
mgr Agnieszka Kieljan   mgr Mariola Pułka   mgr Agnieszka Biernacka  
           
mgr Iwona Żądło   mgr Szymon Pudłowski      
           
Edukacja wczesnoszkolna   Świetlica   Religia  
           
mgr Barbara Dybich   mgr Jan Podsiadło - kierownik świetlicy   mgr Ewa Mazurek  
           
mgr Ewa Czuba   mgr Ewa Żemańska   mgr Roman Latos  
           
mgr Monika Wielińska   mgr Marlena Libiszewska   Biblioteka  
           
mgr Aleksandra Jakubowska   mgr Marzena Miglus   mgr Sylwia Czarnik  
           
mgr Kamila Woźniak   mgr Barabra Dybich   mgr Iwona Lelonek  
           
    mgr Ewa Czuba      
           
Pedagog    Psycholog      
           
mgr Joanna Wola   mgr Monika Karpiel      
           
mgr Danuta Sornat          
           
    Wychowanie fizyczne
z kadrą trenerską
     
           
mgr Izabela Banak   mgr Ewa Hofman - trener pływania   mgr Marzena Rudolf - trener koszykówki  
           
mgr Piotr Wyrozumski   mgr Grzegorz Hofman - trener pływania   mgr Maciej Glik - trener koszykówki  
           
mgr Jan Podsiadło    mgr Mariusz Waliczek - trener pływania   mgr Wojciech Wieczorek - trener koszykówki  
           
mgr Wioletta Plona   mgr Artur Kieljan - trener pływania   mgr Michał Dukowicz - trener koszykówki  
           
mgr Katarzyna Mojek   mgr Dorota Przewieźlik - trener lekkiej atletyki   mgr Radosław Ciosek - trener koszykówki  
           
    mgr Krzysztof Jaźwiński - trener lekkiej atletyki   mgr Tomasz Cieślak - trener piłki siatkowej  
           
    mgr Dorota Rolak - trener lekkiej atletyki   mgr Ireneusz Borzęcki - trener piłki siatkowej  
           
    mgr Wiktor Rzewnicki - trener lekkiej atletyki   mgr Dariusz Sobieraj - trener piłki siatkowej  
           
    mgr Pudłowski Szymon - trener lekkiej atletyki