kont. e-mail - wypełnij form. pocztowy | nasz profil facebook

Rejonowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym


Nasi "młodzi wojownicy" ponownie nie dali szans rywalom. W rozegranych w dniu 23.05.2023 r. Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Czwórboju lekkoatletycznym uczniowie Naszej szkoły nie dali szans rywalom i pewnie zwyciężyli pozostawiając na pokonanym polu szkoły z Dąbrowy Górniczej oraz powiatu będzińskiego. Dominacja w każdej konkurencji zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zaowocowała awansem do zawodów finałowych, które zostaną rozegrane w przyszłym tygodniu.

Brawo Wy!!!

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

ul. Chopina 34 
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 262 69 68
Sekretariat główny szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat uczniowski:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia publiczne:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuletyn informacji publicznej:
bip 

Copyright © 2012-2024 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.2 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: creatigo.pl | nadzór merytoryczny: Sylwia Czarnik | strona korzysta z cookies

powered by: helix ultimate framework | icons by: flaticon.com | mat. foto: własne, freepik.com pixabay.com