kont. e-mail - wypełnij form. pocztowy | nasz profil facebook

LICEUM SPORTOWE:

| piłka siatkowa dziewcząt
| pływanie
| koszykówka chłopców
| lekka atletyka

SZKOŁA
PODSTAWOWA NR 33
z Oddziałami Sportowymi

previous arrow
next arrow
Slider
Cannot find 2023_2024/Finał_Igrzysk_Młodzieży_Szkolnej_Województwa_Śląskiego_w_Piłce Siatkowej/ subfolder inside /home/users/zssdga01/public_html/domains/zssdg.edu.pl/public_html/images/konkursy/2023_2024/Finał_Igrzysk_Młodzieży_Szkolnej_Województwa_Śląskiego_w_Piłce Siatkowej// folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:8.1.10

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Piłce Siatkowej 


22.05.2024r. w Sosnowcu odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Piłce Siatkowej. Spotkały się tam cztery zespoły wyłonione we wcześniejszych eliminacjach. W finale nasza szkolna drużyna z klasy 7SK pokonała zespół z Tychów 2-0. Tym samym została szkolnym mistrzem województwa śląskiego w kategorii klas 7-8 i awansowała do finału ogólnopolskiego. 

Wcześniej odbyły się zawody miejskie, rejonowe i półfinały wojewódzkie, w których nasza szkoła odniosła komplet zwycięstw. 
Dzięki dzisiejszej wygranej nasz zespół będzie reprezentował województwo śląskie w finale rozgrywek o szkolne mistrzostwo Polski, który odbędzie się w Oświęcimiu w dniach 13-14.06.2024r.
Skład zwycięskiej drużyny:
 • Natalia Antonik
 • Aleksandra Binko
 • Blanka Boryka
 • Zofia Drewniaczyk
 • Lena Górnik
 • Lena Grabowska 
 • Julia Kaczmarczyk
 • Mirella Katelbach
 • Julia Katner 
 • Amelia Lipecka 
 • Blanka Nowicka
 • Liwia Paszcza 
 • Aleksandra Radojewska
 • Kinga Wrzeszcz
Trenerzy: Tomasz Cieślak, Wiktoria Mendyk, Iza Banak

NASI PRZYJACIELE:


logo mks dg

     SD-N      logocesir      logo dg      logoawf 

    

logo wopr     

logo mks basket

    

SOS Y LOGO PION FULL JPG

MAPA 26 znakinapis      LogoPZKosz 1   AF URSA RGB POS LOGO MALE

 

AKTUALNOŚCI

STATYSTYKI

Dziś3397
Wczoraj6823
Bież. tydzień30258
Bież. miesiąc129579
Ogółem2018686

KONTAKT

ul. Chopina 34 
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 262 69 68
Sekretariat główny szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat uczniowski:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia publiczne:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuletyn informacji publicznej:
bip 

Copyright © 2012-2024 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.2 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: creatigo.pl | nadzór merytoryczny: Sylwia Czarnik | strona korzysta z cookies

powered by: helix ultimate framework | icons by: flaticon.com | mat. foto: własne, freepik.com pixabay.com