Trzecia edycja ligi klubów śląskich rocznik 2010


W dniu 16.03.2023 odbyła się trzecia edycja ligi klubów śląskich rocznik 2010 na których startowali zawodnicy uczący się w Zespole Szkół Sportowych oraz należący do klubu CSiR MOS Dąbrowa Górnicza. Nasi podopieczni wypadli bardzo dobrze, padło bardzo wiele nowych rekordów życiowych, niestety brakowało też kilku kluczowych zawodników z powodów zdrowotnych i choć nie wszystko poszło zgodnie z założeniami to i tak podium wywalczyli:

 

 • Sztafeta 1 miejsce 4x 100 dowolny kobiet:
  • Słowikowska Kinga,
  • Nowak Maja,
  • Michael Emma,
  • Karcz Maja
 • Sztafeta 3 miejsce 4x50 zmienny mix:
  • Pichit Patryk
  • Nowak Maja
  • Michael Emma
  • Spyra Aleksander

uczestnicy: Patryk Pichit, Aleksander Spyra, Wojciech Witecki, Maksymilian Opiłka, Emma Michael, Maja Nowak, Kinga Słowikowska, Maja Karcz, Aleksandra Pucharska, Maja Czekaj.

Trener prowadzący:
Paweł Zajdek, Mariusz Waliczek
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg