Oddaj stary klucz wspomóż  Fundację Akogo!


Po raz kolejny serdecznie zapraszamy do udziału w akcji "Stare klucze dla Budzika".logo Fundacji AKOGO

Akcja "Stare klucze dla Budzika"  jest projektem Członków Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych. Celem akcji jest finansowe wsparcie Fundacji “Akogo?“. Dzięki starym kluczom można „otworzyć” oczy dziecka będącego w śpiączce. Zebrane klucze zostaną oddane na złom, a uzyskane w ten sposób pieniądze, za pośrednictwem Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych, przekazane Fundacji “Akogo?”
Każdy, kto posiada w domu stare, niepotrzebne klucze, które już niczego nie otwierają, może przynosić już od wtorku do końca lutego do szkoły i wkładać do opisanego koszyczka przy wejściu głównym w holu szkoły lub na segmencie D.  

W celu otrzymania punktów lub oceny z zachowania prosimy o włożenie kluczy do woreczka z dołączoną karteczką z imieniem, nazwiskiem oraz klasą ucznia.f 4772 czym sa systemy jednego klucza

Zapraszamy

Szkolne Koło Wolontariatu Silni Sercem