kont. e-mail - wypełnij form. pocztowy | nasz profil facebook

 REKRUTACJA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPORTOWE

Obowiązkowe próby sprawności fizycznej

 

Przypominamy wszystkim kandydatom do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego Sportowego o obowiązkowych próbach sprawności fizycznej, które odbędą się według poniższego harmonogramu.

Przed próbami należy dostarczyć zgodę na przystapienie do prób, podpisaną przez rodzica/prawnego opiekuna oraz orzeczenie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej potwierdzające stan zdrowia pozwalający na podjęcie nauki w szkole sportowej jeżeli nie zostały złożone z wnioskiem o przyjęcie do szkoły. W dniu prób sprawności fizycznej kandydat musi posiadać strój sportowy, zgodny z wybraną dyscypliną.

Kandydaci rekrutujący się do kilku oddziałów sportowych, przystępują do prób z każdej dyscypliny.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny (32) 262 69 68.

I LEKKA ATLETYKA - 30.05.2023 r. godz. 16.00

I PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT - 30.05.2023 r. godz. 16.00

I PŁYWANIE Z RATOWNICTWEM WODNYM  - 30.05.2023 r. godz. 16.00

I KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW- 31.05.2023 r. godz. 16.30

 

dolferie

 

 

AKTUALNOŚCI

STATYSTYKI

Dziś110
Wczoraj4026
Bież. tydzień11801
Bież. miesiąc145184
Ogółem2225124

KONTAKT

ul. Chopina 34
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 262 69 68

Sekretariat główny szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat uczniowski:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia publiczne:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuletyn informacji publicznej:
bip 

Copyright © 2012-2024 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.2 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: creatigo.pl | nadzór merytoryczny: Sylwia Czarnik | strona korzysta z cookies

powered by: helix ultimate framework | icons by: flaticon.com | mat. foto: własne, freepik.com pixabay.com