Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Szkoła, w której chce się być”
Z ogromną radością informujemy, że uczennica naszej szkoły Milena Potoczny z klasy 4L otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Szkoła, w której chce się być”.
W konkursie wzięło udział blisko 50 szkół, nadesłanych zostało ponad 100 prac. Zarówno prace plastyczne jaki i literackie prezentowały wysoki poziom artystyczny, uczniowie wykazali się wielką kreatywnością i wyczuciem tematu.
Serdecznie gratulujemy!



