Zajęcia ekologiczne w ramach Klubu Myśli Przyrodniczej
W ostatnim czasie w naszej szkole w klasach trzecich liceum na lekcjach: Elementy Ekologii i Biotechnologii prowadzone były warsztaty ekologiczne w ramach Klubu Myśli Przyrodniczej. Zajęcia prowadzone były przez przedstawiciela Stowarzyszenia Ziemi i my, a ich celem było rozwijanie świadomości ekologicznej uczniów oraz kształtowanie postaw odpowiedzialności za środowisko.
Zajęcia przebiegały w miłej i twórczej atmosferze, a uczniowie wykazali duże zaangażowanie i zainteresowanie poruszaną tematyką. Młodzież klas trzecich prezentowała ciekawe zagadnienia które łączyły ekologię z kulturą i innymi dziedzinami wiedzy Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza będzie wykorzystywana w codziennym życiu, a proekologiczne nawyki staną się trwałym elementem

