Drodzy Uczniowie, Rodzice i Pracownicy Naszej Szkoły.

10 października obchodzimy Światowy Dzień Hospicjum i Opieki Paliatywnej, chcielibyśmy wesprzeć podopiecznych

Sosnowieckiego Hospicjum im. św. Tomasza Apostoła.

Zwracamy się z prośbą o udział w zbiórce potrzebnych artykułów min.: podkłady higieniczne, pieluchy zapinane na rzepy rozmiar M i L, gaziki różne rozmiary, kompresy z gazy jałowej, opatrunki ze srebrem, taśmy opatrunkowe, granuflex hydrokoloidowy, elastopr, ręczniki papierowe, ściereczki na rolce, chusteczki higieniczne, płyny do higieny jamy ustnej bezalkoholowe, pudełeczka na leki- trójdzielne, grzebienie, szczotki do włosów, obcinarki do paznokci, maszynki jednorazowe, ciastka kruche i w czekoladzie itp.

Zbiórka trwa od 26 września do 10 października 2022 roku.

pobierzArtykuły można zostawiać w wyznaczonym miejscu przy dyżurce w holu główny szkoły lub przy wejściu na segment D.

W celu otrzymania oceny lub punktów z zachowania prosimy dołączyć kartkę z imieniem, nazwiskiem oraz klasą ucznia.

  Opiekunowi Szkolne Koło Wolontariatu Silni Sercem