kont. e-mail - wypełnij form. pocztowy | nasz profil facebook

Wyniki projektu „Przerwij krąg przemocy w swojej szkole”


DZIĘKUJEMY! 

Z ogromną radością informujemy, że Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej znalazł się w gronie szkół, które zdobyły największą liczbę punktów w ramach projektu „Przerwij krąg przemocy w swojej szkole” organizowanym przez Uniwersytet SWPS, Fundację UNIQA i RESQL!

Do projektu zgłosiło się 310 szkół z całej Polski.

Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania całej społeczności szkolnej – nauczycieli, uczniów i rodziców – dzięki któremu zakwalifikowaliśmy się do bezpłatnego wdrożenia systemu RESQL.

Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na naszą szkołę w ramach projektu.

AKTUALNOŚCI

STATYSTYKI

Dziś3996
Wczoraj3430
Bież. tydzień11661
Bież. miesiąc145044
Ogółem2224984

KONTAKT

ul. Chopina 34
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 262 69 68

Sekretariat główny szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat uczniowski:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia publiczne:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuletyn informacji publicznej:
bip 

Copyright © 2012-2024 Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zssdg.edu.pl website ver. 2.2 (beta)

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1280 x 1024 pikseli

projekt i wykonanie: creatigo.pl | nadzór merytoryczny: Sylwia Czarnik | strona korzysta z cookies

powered by: helix ultimate framework | icons by: flaticon.com | mat. foto: własne, freepik.com pixabay.com