VII Diecezjalny Konkurs Plastyczny
„Najpiękniejsza palma wielkanocna”

Zapraszamy do udziału w VII Diecezjalnym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza palma wielkanocna” pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej, Wydziału Katechetycznego w Sosnowcu.

ADRESACI KONKURSU to uczniowie klas I- VIII szkoły podstawowej. Etap pierwszy szkolny wytypuje 3 najładniejsze palmy w kategorii klas młodszych i trzy z klas starszych, które zostaną nagrodzone i wezmą udział w etapie diecezjalnym.
ZASADY UCZESTNICTWA:
Uczniowie klas I-III i IV- VIII wykonują palmy wielkanocne:

• indywidualnie i własnoręcznie (w kl. młodszych dopuszczalna niewielka pomoc dorosłych);
  • różnymi technikami;
  • używając różnorodnych materiałów (preferowane naturalne, nie gotowe, kupione w sklepie);
  • wielkość palm od 1 m do 1,5 m;
    • Palma powinna posiadać czytelną metryczkę: imię i nazwisko wykonawcy, klasa, szkoła z numerem telefonu, nazwisko opiekuna, zgodę na przetwarzanie danych.

Jury oceniać będzie:

• piękno palm;
  • estetykę wykonania palm i samodzielność;
  • dobór materiałów.

Palmy proszę przynosić do p. Ewy Mazurek (można zostawić na dyżurce szkolnej) do 09.03.2021r.

Ewa Mazurek