Konkurs Świąteczny „Kolorowe pierniczki”


Cudowny czas świąt Bożego Narodzenia kojarzy nam się z wieloma przyjemnymi chwilami, smakami i zapachami. Jednym z nich jest wyjątkowy, lekko gryzący w pierniknos, zapach bożonarodzeniowych pierników! Pochwalcie się swoimi wypiekami biorąc udział w konkursie.

Drodzy uczniowie jak co roku o tej porze zaczynamy piernikowe szaleństwo! Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas I-III do wzięcia udziału w szkolnym konkursie na wypieki piernikowe. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu piernika świątecznego ręcznie.

  • Piernik powinien być wykonany według własnego uznania. Kształt i wielkość dowolna.
  • Prace będą oceniane pod względem oryginalności, pomysłowości, estetyki i zgodności z tematem. Ocenie podlega jeden piernik. Na laureatów czekają nagrody.
  • Termin dostarczania pierników przez uczestników :
  • Od 06.12.2022r. do 19.12.2022r. Prosimy o zapakowanie pierników tak aby nie uległy zniszczeniu,ale przede wszystkim aby komisja mogła je zobaczyć i ocenić (np. celofan).
  • Wypieki prosimy dostarczyć do p. Kamili Woźniak (sala A. 3.15)
  • Prace powinny zawierać karteczkę z imieniem, nazwiskiem oraz klasą uczestnika.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 23.12.2022r. ZAPRASZAMY !