Obchody Dnia Ziemiklub4h

Klub 4H zaprasza w czwartek całą społeczność szkolną do obchodów Dnia Ziemi. Święto odbywa się pod hasłem „Ziemia na krawędzi - Zainwestuj w naszą planetę”.

Możemy także zainwestować we własny rozwój i wiedzę przy planszach edukacyjnych wykonanych przez uczennice i uczniów klasy 7 LP i 8 L.

Możecie przypomnieć sobie prawidłowy sposób segregowania odpadów z gospodarstw domowych.

Możecie podpisać się imieniem, ksywką lub dowolnym symbolem na Plakatach Poparcia dla Ratowania Przyrody.

Możecie wziąć udział w pokazach tanecznych, aby uczcić urodziny naszej Ziemi – najważniejszej dla nas planety we Wszechświecie.

Zapraszamy uczennice, uczniów, dyrekcję, nauczycieli i innych pracowników szkoły na dwie długie przerwy po czwartej i piątej godzinie lekcyjnej w czwartek 20 kwietnia.

Do 30 kwietnia trwa tegoroczna zbiórka zużytych odpadów elektrycznych i elektronicznych do czerwonego pojemnika, umieszczonego przy wejściu do szkoły.

KLUB 4H