Drugi  rok z rzędu  uczniowie ZSS kibicowali  półmaratończykom podczas XI Półmaratonu Dąbrowskiego Arcelor Mittal Poland w dn.08.04.2018.

Drużyna naszej szkoły miała za zadanie wspierać i dopingować uczestników. Aby kibiców można było łatwo rozróżnić, każda szkoła miła inny kolor do swojej dyspozycji . My mieliśmy kolor żółty, który uczestników doprowadził na metę a nas do drugiego tytułu : „MISTRZ KIBICOWANIA”!!!!!!!!!

Na 384 uczestników głosujących otrzymaliśmy 317 głosów więc co tu dużo mówić jest to prawdziwy NOKAUT!!!!!

Jak zwykle można na nas liczyć !!!!! Yellow zone rules!!!!! ZSS is the best !!!!!!

Wszystkim głosującym na żółtych serdecznie dziękujemy i pamiętajcie : SPORTOWYCY BIEGAJĄ A ŻÓŁCI ICH WSPIERAJĄ!!!!!!!!!

Grupa zwycięska w składzie:

klasa II L:
Dominika Kocimska, Maja Kosędka, Nelly Kwaśkiewicz, Martyna Jagieła, Klaudia Foryś,

Aleksandra Obrzut

klasa II a:

Julia Garbowska, Natalia Skórska
klasa III L:
Ewa Pala, Małgorzata Łabuś, Julia Zagajska

Pani Agnieszka Kurasandzis oraz Katarzyna Borzęcka i Tomasz Kiernożycki  tzw. „Kasia i Tomek” JJJ

imggcsiF74E1EC82CA3792EE22BB184462642ED46599F0Empid9maxwidth1920maxheight943

Dziś2079