Ligi Klubów Śląskich Szkół Gimnazjalnych i Licealnych Rocznik 2002,2001,2000 i starsi II edycja.
W dniu 18.11.2015 na gliwickiej pływalni „Olimpijczyk” odbyła się II runda Ligi Klubów Śląskich Szkół Gimnazjalnych i Licealnych. W zawodach wzięło udział ponad 500 zawodników i tradycyjnie zawodnicy z Zespołu Szkół Sportowych odgrywali role pierwszoplanowe!!! A najlepiej zaprezentowali się:
Klasa I gimnazjum (rocznik 2002)
Garula Wiktoria II miejsce 100 metrów stylem motylkowym
Trener: Artur Kieljan
Klasa II gimnazjum ( rocznik 2001)
Sacha Kamil II miejsce 100 metrów stylem motylkowym, I miejsce 200 metrów stylem zmiennym
Wiśniewska Oliwia I miejsce 50 metrów stylem grzbietowym, I miejsce 200 metrów stylem zmiennym
Wołoszyn Roman III miejsce 50 metrów stylem grzbietowym
Gazda Zuzanna II miejsce 200 metrów stylem dowolnym
Sztafeta 4x50 metrów stylem zmiennym dziewczątII miejsce
Wiśniewska Oliwia, Gazda Zuzanna, Skórka Julia, Adamczyk Daria
Sztafeta 4x50 metrów stylem zmiennym chłopcówIV miejsce
Muc Filip, Maj Jakub, Wołoszyn Roman, Sacha Kamil
Sztafeta 8 x 50 metrów stylem dowolnym MIX IV miejsce
Wiśniewska Oliwia, Gazda Zuzanna, Kabańska Nicol, Adamczyk Daria, Muc Filip, Maj Jakub, Wołoszyn Roman, Sacha Kamil
Trener : Ewa Hofman
Klasa III gimnazjum oraz liceum(rocznik 2000 i starsi)
Nowodworski Dawid I miejsce 100 metrów stylem motylkowym, I miejsce 200 metrów stylem zmiennym
Powroźnik Konrad II miejsce 100 metrów stylem motylkowym, III miejsce 200 metrów stylem zmiennym
Zwoliński Marcin I miejsce 200 metrów stylem dowolnym, III miejsce 100 metrów stylem motylkowym
Droś Patryk I miejsce 100 metrów stylem klasycznym
Teresko Anna II miejsce 200 metrów stylem dowolnym. I miejsce 200 metrów stylem zmiennym
Sztafeta 8 x 50 metrów stylem dowolnym MIX I miejsce
Szlachcic Wiktoria, Janecka Zuzanna, Śliwińska Marta, Teresko Anna, Zwoliński Marcin, Nowodworski Dawid, Droś Patryk, Sumara Beniamin
Sztafeta 4 x50 metrów stylem zmiennym kobietII miejsce
Śliwińska Marta, Teresko Anna, Kolberg Roksana, Janecka Zuzanna
Sztafeta 4x 50 metrów stylem zmiennym mężczyznI miejsce
Nowodworski Dawid, Droś Patryk, Furman Łukasz, Zwoliński Marcin
Trener: Mariusz Waliczek
Borkowski Kacper VI miejsce 100 metrów stylem motylkowym
Walczysko Jakub VI miejsce 50 metrów stylem grzbietowym, VI miejsce 200 metrów stylem zmiennym
Sztafeta 4x 50 metrów stylem zmiennym mężczyznIV miejsce
Walczysko Jakub, Chwastek Dominik, Borkowski Kacper, Graboń Przemysław
Trener: Grzegorz Hofman